Welcome visitor you can or create an account
Tel: ☎ Servis: 035 366-933 ☎ Prodaja: 035 366-911
Nemate artikala u korpi.

Kontakt

Ništa lakše! Kontaktirajte nas putem Online forme na dnu stranice ili putem društvenih mreža.

Kontakt Genelec Tuzla

Office


M.M. Dizdara 14 (Stupine B-14/1)
75000 Tuzla, Bosna i Hercegovina
tel./fax: +387 (0)35 366-911 prodaja
tel./fax: +387 (0)35 366-922 otprema/magacin
tel./fax: +387 (0)35 366-933 servis
Prodaja: prodaja@genelec.ba
Sale: sales@genelec.ba
Marketing: marketing@genelec.ba
Servis: servis@genelec.ba
Webmaster: webmaster@genelec.ba
Google maps Genelec Tuzla HQ Lokacija za Main Office u Tuzli

 

Tuzla Servis


M.M. Dizdara 14 (Stupine B-14/1)
75000 Tuzla, Bosna i Hercegovina
tel.: +387 (0)35 366-933 Servis
Radno vrijeme
08:00 - 17:00 radnim danom
08:00 - 16:00 subotom
e-mail: servis@genelec.ba
Google maps Genelec Tuzla HQ Lokacija za servis u Tuzli


.

 

Kontakt putem društvenih mreža

facebook       twitter       youtube       google+       rss

Maloprodajni objekti

 

Tuzla P.J. maloprodajni objekat broj 1


M.M. Dizdara 14 (Stupine B-14/1)
75000 Tuzla, Bosna i Hercegovina
tel.: +387 (0)35 366-941 maloprodaja
Radno vrijeme
08:00 - 17:00 radnim danom
08:00 - 16:00 subotom
Google maps Genelec Tuzla HQ Lokacija za MP br.1 u Tuzli

Tuzla P.J. maloprodajni objekat broj 2


Omega centar Tuzla (III sprat)
75000 Tuzla, Bosna i Hercegovina
tel.: +387 (0)35 366-945 maloprodaja
Radno vrijeme
09:00 - 21:00 ponedeljak - subota
09:00 - 18:30 nedelja
Google maps Genelec Tuzla HQ Lokacija za MP br.2 u Tuzli

 

Podružnica Mostar (prodaja i servis)


Vila Neretva, Lacina 5
88000 Mostar, Bosna i Hercegovina
tel/fax.: +387 (0)36 555-295 prodaja
tel.: +387 (0)36 555-296 servis
Radno vrijeme
09:00 - 20:00 radnim danom
09:00 - 17:00 subotom
e-mail: mostar@genelec.ba
Google maps Genelec Tuzla HQ Lokacija za podružnicu Mostar

Podružnica Lukavac (prodaja)


Lukavačkih brigada bb (pored Omega centara)
75300 Lukavac, Bosna i Hercegovina
tel/fax.: +387 (0)35 366-943
Radno vrijeme
09:30 - 17:00 radnim danom
09:30 - 15:00 subotom
e-mail: lukavac@genelec.ba
Google maps Genelec Tuzla HQ Lokacija za podružnicu Lukavac
.

 

Podružnica Živinice (prodaja)


Tržni centar Omega
75270 Živinice, Bosna i Hercegovina
tel/fax.: +387 (0)35 366-946
Radno vrijeme
09:30 - 17:00 radnim danom
09:30 - 15:00 subotom
e-mail: zivinice@genelec.ba
Google maps Genelec Tuzla HQ Lokacija za podružnicu Zivinice
 

Podružnica Sarajevo (prodaja)


Tržni centar Mercator
Ložionička 16
71000 Sarajevo, Bosna i Hercegovina
tel/fax.: +387 (0)33 408-723
Radno vrijeme
09:00 - 21:00 radnim danom i subotom
10:00 - 18:00 subotom
e-mail: sarajevo@genelec.ba
Google maps Genelec Tuzla HQ Lokacija

 

 

*
*
*